Fotogalerie
Sem vložte podnadpis

Rekonstrukce bytu 3+1

v Brně-Bystrci

Rekonstrukce bytové jednotky v panelovém domě. Zbourání a odvoz původního umakartového jádra a špízové betonové příčky. Zapravení podlahy včetně lokálního vybetonování a vyrovnání pomocí samonivelace pro plovoucí podlahu. Provedeny SDK podhledy v chodbě a v novém jádře, nové rozvody elektro-, vodoinstalace a odpadů. Připravila se kuchyň pro kuchyňskou linku vč. vyztužení a obložení z obkladů Rako. Koupelna a záchod byly také obloženy z obkladů Rako série Remix (kombinace modrá/bílá/listela). Záchod je vybaven závěsným WC a umývátkem. V koupelně je asymetrická vana, umyvadlo se skleněnou skříňkou a topný žebřík. Dále se provedla dlažba v chodbě a laminátová plovoucí podlaha (druhá chodba/kuchyň). Vyměnily se ocelové zárubně za obložkové vč. dveří značky Solodoor. 

Rekonstrukce bytu 3+1

v Brně-Žabovřeskách

Rekonstrukce bytu v cihlovém domě v Žabovřeskách. Provedly se nové rozvody elektro-, vodoinstalace a odpadů. Snížily se stropy ze SDK podhledů. Připravila se kuchyň včetně velkoformátového obkladu Rako. Koupelna a záchod byly obloženy z obkladů Rako. V koupelně je bezbariérový sprchový kout s odtokovým žlábkem a skříňka se zrcadlem. WC je závěsné. Vyměnily se ocelové zárubně za obložkové a v chodbě se položila dlažba se vzorem dřeva.

Rekonstrukce bytu 1+kk

v Brně-Králově poli

Rekonstrukce celého bytu v panelovém domě v Králově poli. Byly provedeny nové rozvody elektro-, vodoinstalace a odpadů. Připravil se kuchyňský kout včetně obkladů Rako. Koupelna byla obložena z obkladů Rako, vybavena bezvaničkovým sprchovým koutem, umyvadlem a závěsným WC. Dále se vyměnily původní ocelové zárubně za obložkové. 

Rekonstrukce bytu 3+1

v Brně-Bohunicích

Rekonstrukce bytové jednotky v panelovém domě v Bohunicích. Provedena nová instalace elektra, vody a odpadů. Postaveny nové příčky a podhledy z SDK. Výměna ocelových zárubní za obložkové. Obklad a dlažba je značky Rako, na záchodě je závěsné WC a malé umyvadlo se skříňkou. Koupelna je vybavena rohovou vanou se zástěnou, topným žebříkem, atypicky usazeným umyvadlem na dřevěné desce a závěsnou skříňkou.