Fotogalerie

Sem vložte podnadpis

Rekonstrukce bytové jednotky 2+1

Brno-Bystrc

Rekonstrukce jádra byla v panelovém domě v Bystrci. Důraz byl kladen na vhodné využití menšího prostoru pro pračku a vanu v koupelně, proto byla zvolena série BeHappy II od Ravaku. Konstrukce jsou ze systému SDK příček. Chodba a část kuchyně má snižené stropy SDK podhledy, také kvůli horšímu osvětlení. Koupelna i záchod jsou obloženy z obkladů Rako, záchod má závěsný klozet, koupelna je vybavena asymetrickou vanou se zástěnou a umyvadlem právě série BeHappy II. Dále se připravil velkoformátový obklad pro kuchyňskou linku. Rozvody elektro, voda i odpad jsou v prostoru bytového jádra kompletně nové. Nakonec se montovaly obložkové zárubně. Malby a podlahy byly mimo rozsah našich prací.

Rekonstrukce bytového jádra 

v Brně-Vinohrady

Rekonstrukce proběhla v typovém 12 patrovém panelovém domě na Vinohradech. Původní umakartové jádro bylo zdemontováno a odvezeno na řízenou skládku. Konstrukce byla postavena z SDK tl. 7,5 cm dle navržené dispozice. V rozsahu bytového jádra se provedly nové rozvody elektro, voda a odpady vč. kuchyně. Dále se provedly snížené SDK podhledy v chodbičkách. Koupelna i záchod byly obloženy po výšku stropu obklady Rako série Unistone. Záchod je vybaven závešným modulovým klozetem, koupelna je vhodně vybavena žlabový sprchovým koutem se sedátkem, umyvadlem a skříňkami vč. umyvadlové, pračka se umístila do chodby. Na závěr se montovaly dvě obložkové zárubně. Malby ani jiné podlahy nebyly v rozsahu našich prací.

Rekonstrukce bytu 3+1

v MČ Brno-Lesná

Rekonstrukce bytového jádra z umakartu v panelovém domě soustavy B60. Původní umakartové jádro včetně kuchyňské linky bylo vybouráno a odvezeno na řízenou skládku. Nové jádro bylo postaveno z SDK příček dle navržené dispozice s ohledem na malý prostor a požadavek pračky v koupelně. Byly provedeny nové rozvody elektra, vody a odpadů. Koupelna, záchod i kuchyň byly obloženy z obkladů Rako, koupelna a záchod série Tulip, resp. kuchyň série Pietra. Sanitární vybavení a koupelnový nábytek byl vybrán z produktů JIKA, záchod byl vybaven zvýšeným invalidním kombi WC, koupelna vaničkovým sprchovým koutem, pračkou, umyvadlem a zrcadlovou skříňkou. Dále se vyměnily ocelové zárubně za obložkové včetně dveří, nakonec se  montovala sektorová kuchyňská linka s připravenými rozvody a vyztužením příčky. PVC podlaha byla provedena další firmou. Řešení zakázky bylo zaměřeno na co nejvhodnější využití poměrně omezeného prostoru v koupelně a s tím související plnou funkci a praktičnost.

Rekonstrukce bytu 3+1

v Brně-Bystrci

Rekonstrukce bytové jednotky v panelovém domě. Zbourání a odvoz původního umakartového jádra a špízové betonové příčky. Zapravení podlahy včetně lokálního vybetonování a vyrovnání pomocí samonivelace pro plovoucí podlahu. Provedeny SDK podhledy v chodbě a v novém jádře, nové rozvody elektro-, vodoinstalace a odpadů. Připravila se kuchyň pro kuchyňskou linku vč. vyztužení a obložení z obkladů Rako. Koupelna a záchod byly také obloženy z obkladů Rako série Remix (kombinace modrá/bílá/listela). Záchod je vybaven závěsným WC a umývátkem. V koupelně je asymetrická vana, umyvadlo se skleněnou skříňkou a topný žebřík. Dále se provedla dlažba v chodbě a laminátová plovoucí podlaha (druhá chodba/kuchyň). Vyměnily se ocelové zárubně za obložkové vč. dveří značky Solodoor. 

Rekonstrukce bytu 3+1

v Brně-Žabovřeskách

Rekonstrukce bytu v cihlovém domě v Žabovřeskách. Provedly se nové rozvody elektro-, vodoinstalace a odpadů. Snížily se stropy ze SDK podhledů. Připravila se kuchyň včetně velkoformátového obkladu Rako. Koupelna a záchod byly obloženy z obkladů Rako. V koupelně je bezbariérový sprchový kout s odtokovým žlábkem a skříňka se zrcadlem. WC je závěsné. Vyměnily se ocelové zárubně za obložkové a v chodbě se položila dlažba se vzorem dřeva.

Rekonstrukce bytu 1+kk

v Brně-Králově poli

Rekonstrukce celého bytu v panelovém domě v Králově poli. Byly provedeny nové rozvody elektro-, vodoinstalace a odpadů. Připravil se kuchyňský kout včetně obkladů Rako. Koupelna byla obložena z obkladů Rako, vybavena bezvaničkovým sprchovým koutem, umyvadlem a závěsným WC. Dále se vyměnily původní ocelové zárubně za obložkové. 

Rekonstrukce bytu 3+1

v Brně-Bohunicích

Rekonstrukce bytové jednotky v panelovém domě v Bohunicích. Provedena nová instalace elektra, vody a odpadů. Postaveny nové příčky a podhledy z SDK. Výměna ocelových zárubní za obložkové. Obklad a dlažba je značky Rako, na záchodě je závěsné WC a malé umyvadlo se skříňkou. Koupelna je vybavena rohovou vanou se zástěnou, topným žebříkem, atypicky usazeným umyvadlem na dřevěné desce a závěsnou skříňkou.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky